Yalova Engin İnşaat

Yalova Engin İnşaat

Marmara’nın en gözde merkezlerinden Yalova’da “yeni bir proje” yükseliyor. Hızla gelişen ve dönüşen geleceğin Yalova’sının ipuçlarını veren, tüm detayları Kenan Engin İnşaat Yapı titizliğiyle gerçekleşen farklı bir yaşam alanını değil , bambaşka bir yaşam biçimini sunan bir proje…

 

Denilir ki , mavi , sakinleştirici ve konsantrasyonu artırıcı özelliğiyle zihinsel dinlenmeye yardımcı olur; yeşilse doğallık, evrensel sevgi, huzur, yenilenme, güven, farkındalık, denge ve barışı simgeler. Gökyüzünün mavisi burada su mavisiyle buluşuyor. Bin bir çeşit yeşil, dinginliği getiriyor. Bu dinginlikten yükselen projemiz, bir parça beyaz alıyor bulutlardan E-Residence projesinde.

 

Şehrin kalbinde yaşamak zorluklarla boğuşmak değil, şehrin sanat, eğitim, sağlık, ulaşım vb. imkânlarından en üst düzeyde yararlanabilmek demektir, E-Residence şehrin tam ortasında, ama şehir karmaşasının çok uzağında bir yaşam sunuyor sakinlerine. Metropol şehirlerin hemen yanında bulunan E-Residence, İstanbul – Bursa – İzmir ve diğer bağlantı yollarına çok yakın bir konumda planlandı. Havalimanı, deniz otobüsü gibi alternatif ulaşım imkanlarına sahip olması, E-Residence‘ı içinde yer aldığı Kentle entegre eden özellikler olarak öne çıkmaktadır.

 

Ülkemizin en önemli eğitim kurumları ve sağlık merkezlerine yakınlığı ile eğitim ve sağlık hizmetlerinden üst düzeyde yararlanılmasını sağlıyor. Kültürü, tarihi, denizi ve olağanüstü güzellikleriyle Marmara’nın incisi Yalova’nın tüm ihtişamı E-Residence’de yaşamla bütünleşiyor.

Anlaşmalarımız