Kaporta

Kaporta

Servisimizde çalışan uzman personel ve teknik donanımız ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. Hasarın boyutu ne olursa olsun yenisi gibi onarıyoruz.

 

Araç kaporta hasarlarınız Yalova Engin Otomotiv kalitesiyle onarılmaktadır.
● Yüksek teknoloji ekipmanlar
● Profesyonel ekip
● Orjinal yedek parça
● Ekonomik fiyat

 

Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız.

 

Aracınız her ne kadar gözünüz gibi sakınsanız da, kaporta hasarı her zaman oluşur. Park halindeki aracınıza bisiklet çarpabilir, otoparkta birisi kapıyı vurabilir, seyir halinde kamyonlardan taş veya mıcır aracınızın kaportasına zarar verebilir. Aracın kaportasında oluşan çizikler ve boya aşınmaları zamanla paslanmaya sebep olabilir. Kazalar ise kaçınılmazdır. Bu durumda, parça değişime kadar varan kaporta hasarları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Her marka ve model hasarlı binek ve ticari araçların kaporta, şasi aksamları fabrikasyon çıkış standartları doğrultusunda alanında eğitimli ve uzman ekibimiz tarafından günümüzün modern, teknolojik cihaz ve ekipmanları ile yapılır.

Anlaşmalarımız