Bakım Onarım

Bakım Onarım

Araç onarımlarınız ve bakımlarınız konusunda bize güvenin ve birinci kalite bir hizmet sağlayıcısına sahip olmanın avantajlarından yararlanın. En yeni ekipmanlar, yüksek nitelikli personel, yüksek kaliteli yedek parçaların kullanılması, profesyonel dürüstlük ve müşterinin menfaatlerinin merkeze alınması Yalova Engin Otomotiv'de standarttır.

 

Planlı ve Düzenli Bakım Onarım

 

Yalova Engin Otomotiv, yalnızca titiz standartlara göre gerçekleştirilen planlı onarım çalışmaları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı durumlara uygun bir dizi farklı bakım teklifi de sunar.

 

Aracınıza bakımı söz konusu olduğunda, ideal olan üretici tarafından belirtilen programa bağlı kalmaktır. Bu size tam olarak hangi işlerin ne zaman yapılması gerektiğini söyleyecektir; yani, periyodik olarak veya belirli bir km’yi tamamladığınızda.

 

Personelimiz sadece en yeni ekipmanlar ve eğitimlerden yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda en yüksek standartta yedek parçalar ve malzemeler kullanmakta ısrarcıdır. Buna ek olarak, müşteri odaklı oluşumuzla gurur duyuyoruz. Bu, aracınızın bakım ve onarım gereksinimleri konusunda bize güvendiğinizde sizi dikkatlice dinleyeceğimiz, net bir şekilde iletişim kuracağımız ve tam bir profesyonel dürüstlükle hareket edeceğimiz anlamına gelir.

Anlaşmalarımız