Black Bird Thermal & Spa Yalova Hotel yetkilileri YTSO’yu ziyaret etti

Black Bird Thermal & Spa Yalova Hotel yetkilileri YTSO’yu ziyaret etti

Black Bird Thermal & Spa Yalova Hotel Genel Müdürü Rahmi Çağrı Kaya, Satış Pazarlama Müdürü Ali Rıza Akabey ile Uzman Fizyoterapist Alperen Özcimder odamızı ziyaret ederek YTSO Yöneticileri ile bir araya geldi.

 

Ziyarette, Black Bird Thermal & Spa Yalova Hotel Genel Müdürü Rahmi Çağrı Kaya, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Engin ve Yönetim Kurulu üyesi Hakan Gençer’e Otel hizmetleri ve otelde verilmeye başlanan Fizyoterapi hizmetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Termal ilçemizin gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda turizmde bir marka olması adına yapılacak tüm çalışmaları memnuniyetle karşılıyoruz. Termal ilçesi ilimiz turizminin öncüsüdür. Şifalı termal sularına sahip ilçemiz sağlık turizminin de öncüsü olma yolunda ilerlemektedir. Sağlıklı yaşam için başlatılan Fizyoterapi hizmetleri ile termal kaynakların değerlendirilmesi konusunda da başarılı çalışmalar gerçekleştiren üyemiz Black Bird Thermal & Spa Yalova Hotel’e ilimiz termal turizmine sağladıkları katkılar için teşekkür ederiz” dedi.

Anlaşmalarımız