Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Arif Laçin hayırlı olsun ziyareti

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Arif Laçin hayırlı olsun ziyareti

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette kurumlar arasında bugüne kadar sürdürülen ortak çalışmalarının bundan sonra da sürdürülmesi kararı alındı.

 

YTSO’nun yeni hizmet binasına geçmesi nedeni ile YTSO Başkanı Tahsin Becan’ı makamında ziyaret eden Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin hayırlı olsun dileklerini iletti. Becan’la birlikte binayı da gezen Laçin, “Yeni YTSO binası ilimize ve odamıza yakışır bir bina olmuş. Bu binanın odaya kazandırılmasında emeği geçenleri kutluyorum” dedi.
YTSO hizmet Binası içerisinde yer alan konferans ve toplantı salonları ile fuaye alanlarının ildeki kurum ve kuruluşların da kullanımına açık olduğunu ifade eden Becan ise Laçin’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


Ardından kurumsal çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunan Laçin ve Becan, “Bugüne kadar YTSO ve Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü olarak bir çok ortak çalışmaya imza attık. Bundan sonra da bu çalışmaları sürdürmeye kararlıyız” diye konuştular.

 

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’in YTSO ziyaretinde YTSO Başkan Yardımcıları Kenan Engin ve Cemil Demiryürek de hazır bulundular.

Anlaşmalarımız